ارائه خدمات مشاوره پایان نامه و تحلیل آماری تمام رشته ها دانشگاهی

علوم انسانی فنی مهندسی علوم پایه

خدمات مشاوره ای پروپوزال و پایان نامه

خدمات در حوزه پروپوزال و پایان نامه به صورت ذیل می باشد :

۱- ارائه عنوان و مقاله بیس رایگان از مقالات ۲۰۱۸-۲۰۱۷ در کمتر از ۲۴ ساعت

۲- اخذ تاییدیه ایرانداک برای موضوع منتخب

۳-نگارش پروپوزال در کمتر از ۷روز

۴- مشاوره پایان نامه، انجام تحلیل آماری، گردآوری داده و استخراج مقاله با نرم افزارهای زیر
SPSS،Amos،Lisrel،Smart-PLs، Minitab ،Ahp ،Anp،Topsis،eviews،و…

با بهترین قیمت و کمترین زمان

توسط اساتید مجرب دانشگاه های برتر کشور

روش تحقیق و تحلیل آماری

 

درطول تاریخ بشر، انسان همیشه با پژوهش سروکار داشته است. آنچه بیش از همه چیز اهمیت پیدا می‌کند آنست که تحقیقی می‌تواند گره گشا باشد که بر اساس اصول و موازین صحیح علمی صورت پذیردجان دیویی معتقد است: “اولین مرحله تحقیق احساس وجود یک مشکل و چالش است؛ به این معنی که پژوهشگر در کار خویش با مانع یا مشکلی روبرو گردیده است که در حل آن ابهام یا تردید دارد و نمی‌تواند در مقابل آن ساکت بماند .”

در تحلیل آماری همواره سعی نموده ایم در کنار رعایت استانداردها و بالا بردن کیفیت کار، هزینه ها را متعادل و بهینه سازیم.

این سایت متعهد است؛ داده ها، پرسشنامه ها، پروپوزال ها و مستنداتی که توسط دانشجویان و محققان در طی فرآیند مشاوره برای شرکت ارسال می شود را کاملا محرمانه تلقی و به هیچ عنوان در اختیار سایرین قرار ندهد. اعتماد شما دانشجویان و محققان گرامی برای ما بسیار مهم می باشد. 

چنانچه پاسخ سوال خود را در مطالب سایت پیدا نکردید، از طریق تلگرام، تلفن و ایمیل مشاوره رایگان دریافت کنید.

امروزه یکی از مهمترین و حیاتی ترین تخصص های لازم برای هر پژوهشگر تسلط بر نرم افزارهای تخصصی آن حوزه می باشد. لذا سایت آنلاین پروژه جهت آشنایی شما دانشجویان و علاقمندان به تحلیل آماری به معرفی نرم افزارهای مورد استفاده  به صورت زیر پرداخته است.

نرم افزار spss
اس‌پی‌اس‌اس (spss) نام یک نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. اس پی اس اس مخفف بسته آماری برای علوم اجتماعی است. این نرم افزار از جمله نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در علوم اجتماعی، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود. این نرم‌افزار توسط پژوهشگران بازار و داد و ستد، پژوهشگران سلامتی، شرکت‌های نقشه‌برداری، دولتی، پژوهشگران آموزشی، سازمان‌های بازاریابی و غیره به کار می‌رود. افزون بر تحلیل‌های آماری، مدیریت داده‌ها و مستندسازی داده‌ها نیز از ویژگی‌های نرم‌افزار هستند.

 

 


نرم افزار لیزل (Lisrel) 
نرم افزار لیزرل یکی از بهترین و کامل ترین نرم افزارهای آماری می باشد. قابلیت های این نرم افزار برای مدل سازی معادلات

ساختاری، تحلیل مسیر، تحلیل عاملی تاییدی، برازش مدل و … بسیار مفید و پرکاربرد می باشد.

نرم افزار اموس (Amos)

اموس یکی دیگر از نرم افزارهای نسل اول معادلات ساختاری هست که قادر است که به تحلیل روش های چند متغیره استاندارد بپردازد و شامل رگرسیون و تحلیل عاملی، همبستگی و تحلیل واریانس است. مزیت ویژه آموس این است که شرکت IBM این نرم افزار را همراه با SPSS ارائه داده و از این نظر همخوانی بسیاری با اس پی اس اس دارد.


نرم افزار مینی تب (MINITAB)
نرم افزار MINITAB یکی از نرم افزارهای کاربردی و تخصصی در زمینه آمار و کنترل کیفیت است که در بسیاری از مرکز معتبر صنعتی در حال استفاده است. با استفاده از MINITAB می توانید داده های خام را برای پروژه های صنعتی مختلف در اختیار نرم افزار قرار دهید و نرم افزار با استفاده از تجزیه و تحلیلی که بر روی داده ها انجام می دهد عملیات کنترل کیفیت و آمار دقیق را به شما بازگرداند. در اصل نرم افزار MINITAB از نرم افزارهای تخصصی آمار می باشد که در بسیاری از پروژه های مختلف اقتصادی به علت ویژگی های خاصی که درون خود دارد قابل استفاده است.


نرم افزار MSP
Microsoft Project 2010محصولی از شرکت مایکروسافت است که یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای مدیریت و کنترل پروژه جهت انجام وظایفی مانند دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مربوط به پروژه، پیش بینی و برآورد هزینه‌ها و بودجه، انتخاب ترکیبی درست از منابع به صورت مجازی، تخمین زمان، منابع و فعالیت‌های مورد نیاز، پیگیری پیشرفت پروژه و غیره در میان مدیران پروژه بشمار می‌آید .Microsoft Project ۲۰۱۰ علاوه بر ویژگی‌های نسخه‌های قبلی دارای امکاناتی از قبیل برنامه ریزی منعطف‌تر با ویژگیUser-controlled Scheduling ، دسترسی آسان به ابزارهای  Microsoft Excel 2010 ، رابط کاربریRibbon  ، نمایش جدول زمانی (Timeline) و غیره می‌باشد.


نرم افزار Primavera 
از نرم افزار Primavera برای زمان بندی و همین طور کنترل پروژه های مختلف استفاده می شود. در پروژه های ساختمانی، صنعتی، نرم افزاری و در هر نوع پروژه دیگر که فعالیت های مختلف در آن به طور منظم انجام می شوند می توان از این نرم افزار برای زمان بندی و کنترل پروژه و براورد هزینه آن پروژه ها استفاده کرد.

 


 (Expert Choiceنرم افزار اکسپرت چویس)
نرم افزار Expert Choice جهت تحلیل مسایل تصمیم گیری چند معیاره با استفاده از تکنیک فرآیند تحلیل سلسله مراتبی طراحی شده و قابل اجرا بر روی کامپیوترهای شخصی است. این نرم افزار دارای توانایی های زیادی بوده و علاوه بر امکان طراحی نمودار سلسله مراتب (Hierarchy) تصمیم گیری، طراحی سوالات، تعیین ترجیحات و اولویت ها و محاسبه وزن نهایی، قابلیت تحلیل حساسیت تصمیم گیری نسبت به تغییرات در پارامترهای مساله را نیز دارا است. از همه مهم تر آن که در بسیاری از موارد از نمودار ها و گراف های مناسب جهت ارایه نتایج و عملکردها سود جسته و واسط کاربر ساده ای دارد.

 

مشاوره و آموزش رساله دکتری  

پروپوزال یک طرح کلی است که قبل از پایان نامه نوشته می شود. از این جهت پروپوزال پایان نامه به عنوان یک طرح نوشته شده و برای تأیید به استاد راهنما ارائه می گردد. پس از تأیید پروپوزال، فرد از آن برای نوشتن پایان نامه استفاده می کند. ما با هزینه بسیار مناسب در تمامی مراحل برای شما مشاوره و آموزش ارائه می دهیم. پروپوزال های پایان نامه توسط مشاوران مجرب و واجد شرایط مشاوره و نظارت می شوند و هدف آن، یک شروع خوب برای پایان نامه شما است. طرح کلی پروپوزال عمدتاً به شرح زیر است.

عنوان مشاوران آنلاین پروژه به شما کمک می کنند تا عنوان پروپوزالی که برای پایان نامه مناسب و آسان هستند را بیابید.

اهداف – در هنگام نوشتن اهداف، این اطمینان را حاصل می کنیم تا اهدافی که به راحتی قابل دستیابی هستند را پیدا نمایید که می تواند نیاز به نوشتن پایان نامه شما را نشان دهد. اهداف پروپوزال باید استاد راهنما و خواننده را متقاعد کند که با کل پایان نامه شما مرتبط است.

ادبیات پژوهش – شامل یک بررسی کوتاه از آنچه که شما قصد انجام تحقیقات بر روی آن را دارید و چگونگی انجام این کار است.

روش تحقیق – پژوهشگران ما نحوه ارائه روش تحقیق روشن و شفاف در پروپوزال را آموزش می دهند. این به خواننده کمک می کند تا درک نمایند که راهی برای رسیدن به اهداف مشخص شده وجود دارد.

نتایج مورد انتظار – هر پروپوزالی نیاز به طرح نتایج پیش بینی شده دارد. این نشان می دهد که فرد از حوزه تحقیقاتی خود و آنچه را که قصد دستیابی به آن دارد، کاملاً  آگاه است. پروپوزال های ارائه شده توسط شما باید نتایج بالقوه را ارائه دهد.

  1. scholar.google.com

👈گوگل اسکالر معروف ترین مرجع دانلود مقالات است. می توانید با استفاده از این نرم افزار مقاله‌ها را پیدا کنید و به آن‌ها ارجاع دهید. اما اگر مقاله پولی باشد گوگل اسکالر نمی تواند کاری برایتان انجام دهد.

۲٫ booksc.org

👈دارای یکی از بهترین دیتابیس‌ها برای دانلود مقاله رایگان. فقط با دو کلیک می توانید پی دی اف مقاله را دانلود کنید.

۳٫ freepaper.me

👈یک سایت ایرانی که با فرستادن آدرس ویژه هر مقاله، آن را برایتان دانلود می کند.

۴٫ sci-hub.cc

👈این سایت روسی امکان دانلود رایگان مقالات را فراهم می آورد. دانلود مقالات از طریق وارد کردن کد doi آن مقاله، یا وارد کردن آدرس آن مقاله ممکن است.

تحلیل آماری و مشاوره پایان نامه خود را به ما بسپارید

شماره تماس :   ۰۹۱۴۹۰۵۱۳۸۰- ۰۹۰۳۱۲۳۶۵۷۶  مرتضی آفتابی

mr.aftabi28@gmail.com